יום חמישי, 20 בספטמבר 2012

הסכם גירושין - 12 דברים שכדאי לדעת כשמתגרשים

"סוף מעשה במחשבה תחילה" – בטרם נקיטת הליכים משפטיים בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני, ראוי לזכור כי קיים מגוון רחב של פעולות בסיסיות בהן יש לנקוט על פי הפירוט כדלקמן:
אירית רייכמן

מאת: עו"ד לגירושין | אירית רייכמן 

סייג לחכמה – שתיקה
1. פנייה לייעוץ משפטי מקדים לצורך בדיקת הזכויות והמצב המשפטי
הליכים משפטיים כגון פירוד וגירושין מצריכים בדיקת זכויותיך והמצב המשפטי, בנושא רכוש, מזונות, משמורת ילדים, הסדרי ראיה, גירושין וכיוצא באלה. כמו כן עורך דין בענייני משפחה יכול לייעץ לך האם המקרה מתאים להליך "גישור" או שמא כדאי למהר ולפתוח תיק בבית הדין או בבית המשפט לענייני משפחה, וזאת על מנת שלא ייווצר מצב שבן הזוג שלך יפתח בהליכים בערכאה שאינה מתאימה לך ויעמיד אותך במצב נחות. ייעוץ מקדים מסוג זה יכול למזער נזקים ולחסוך כספים רבים בעתיד.
2. שמירה על חשאיות
עליך להימנע ככל הניתן מלחשוף את צעדיך המשפטיים לסביבתך הקרובה וגם לחברים אשר עלולים לעתים להדליף מידע. שמירה על חשאיות מחייבת להימנע משיחות טלפון ו/או שליחת מיילים, העלאת פוסטים בפייסבוק ו/או תמונות בפייסבוק לאור העובדה כי קיימת אפשרות שהמחשב והטלפון נתונים להאזנה מצד בן הזוג, דבר שניתן להשתמש בו בערכאות המשפטיות.

לקריאת הפוסט במלואו לחצו על - הסכם גירושין

2 comments:

  1. Your blog is very informative. I really appreciate your hardwork. Thanks You for such good information. Keep up good work !!

    עורך דין גירושין

    השבמחק
  2. שמי אֱלִישֶׁבַע דָּוִד, אני בא מתל אביב ,, אבל אני עובר לסקוטלנד עם בעלי, אני רוצה לחלוק את החדשות הטובות על חיי עם כולם ועם אלה הזקוקים לעזרה בנישואין / יחסים. סבלתי במשך שש שנים, בעלי עזב אותי והמשכתי ללדת אישה נוספת רק בגלל שהמשפחה שלו לא אהבה אותי, ובגלל שלא יכולתי לתת לו תינוק, בכיתי שבע שנים כי בעלי התגרש ממני. חיפשתי את הכישוף שהענן עזר לי ברשת פגשתי כל כך הרבה קוסמים, כולם גייסו כסף בלי לעזור לי, אבל ב -3 באוגוסט 2019 ראיתי תרומה מקוונת של קוסם טוב בשם דריגבינוביה. החלטתי ליצור איתו קשר כשקשרתי איתו, הוא אמר לי שהבעיה שלי נפתרה כי יצרתי איתו קשר, אמרתי לו את כל הבעיה שלי והוא הבטיח לעזור לי להחזיר את בעלי. דריגבינוביה הורה לי והראה לי מה לעשות אז אני עוקב אחר כל ההוראות ועושה את מה שהוא ביקש ממני לעשות אחרי שלושה ימים הוא אמר לי שבעלי יתקשר אלי לפני שאני ישן באותו יום ומתנצל. ברגע שהוא סיפר לי הכל, בעלי התקשר אלי וביקש שאחזור אליו אחרי שש שנות גירושין. היום אני חולק את המסר הזה כי אני רוצה שהעולם יידע וזו עבודה טובה, ואני גם שמח מאוד להיות בהריון ולמי מכם שזקוקים לעזרה, בעיות בעבודה או קידום צרו קשר עם Drigbinovia עוד היום ופתרו את הבעיה שלכם כאן הוא דואר אלקטרוני: doctorigbinovia93@gmail.com או whatsapp אותו בטלפון: +2348144480768 אני מבטיח לך שהבעיה שלך תיפתר

    השבמחק